O fundacji

Fundacja Wspierania Rodzin „ K o r a l e” powstała z myślą o dzieciach, które w wyniku trudności życiowych rodziców straciły swe domy, wychowują się poza własna rodziną, bądź są zagrożone jej utratą. Pomagamy rodzinom biologicznym, zastępczym, prowadzimy programy edukacyjne i specjalistyczne nastawione na zapewnienie bezpiecznego domu dla dziecka.
Dlaczego Korale?
Każda rodzina jest jak sznur korali, połączonych wspólnymi więzami. W tym sznurze mogą znajdować się rodzice naturalni, zastępczy, dziadkowie, czy dalsza rodzina związana z dzieckiem. Każde przecięcie tego sznura powoduje duże straty. Korale się rozsypują, gubią i znalezienie wszystkich paciorków, a później połączenie ich na nowo jest niezwykle trudne. Dbamy o to, by sznurek się nie przerwał a wszystkie korale do siebie pasowały.